KURUMSAL

Şirket Profili

Armada Arıtım kendi bünyesinde ürettiği proje ve ürünlerle Türkiye’de ve yurtdışında gerek kamu kurumları gerekse özel sektörde gerçekleştirdiği önemli projelerle uzmanlığını kanıtlamıştır. 1997 yılında Proses Suyu ve İçme Suyu Arıtma Sistemleri alanında faaliyete başlamış, 2000 yılından itibaren de Evsel, Endüstriyel ve Paket Atıksu Arıtma Sistemleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Yurtdışı ve yurtiçindeki yabancı yatırımcıları da kapsayan birçok projeyi, profesyonel mühendisler, akademisyen danışmanlar ve uzman teknik kadrosuyla başarıyla hayata geçirmiştir.

Projelendirme, uygulama ve AAT Genelgesi kapsamındaki EK-1 ve EK-2 dosyalarının hazırlanması firmamızın yetkinlikleri arasındadır.

Armada Arıtım, su arıtımına yönelik sistemlerinizin seçimini, amaca uygunluk açısından, titizlikle inceleyip sizin için en doğru çözümü bulmak amacıyla, birlikte yapılacak keşiften elde edilen bulguları laboratuar ortamında değerlendirmesiyle fizibilite çalışmalarını başlatır.

Arıtma Sistemi tasarımında elde edilen veriler, yönetmeliklere, müşterilerin ihtiyacına ve yerel koşullara en uygun ve ekonomik şekilde teknik kadromuz tarafından tasarlanır.

Seçilen arıtma sistemleriniz projelendirilip yüksek performanslı ürünler doğru kalite ile birleştirilir. Arıtma Tesisiniz, montaj teknisyenlerimiz tarafından tesisatınıza en uygun şekilde tesis edilir. Montajı biten sistemlerinizin işleyiş ve gerekirse acil müdahale anında yapılması gereken tüm bilgileri tarafınıza aktarılarak eğitim hizmeti verilir. Arıtma tesisini işletecek teknik kadronun olmaması durumunda, talep doğrultusunda, sistem firmamız bünyesinde bulunan uzmanların kontrolüne verilerek arıtma sisteminin sağlıklı çalışması şirketimiz tarafından sağlanır.

Sizin için en üstün hizmet sunma çabalarımızla oluşturduğumuz lojistik ve teknik destek ile servis ve yedek parça hizmetlerimiz, Anahtar Teslimi çözümlerimizin doğal sonucu olan diğer hizmetlerimizdir.

Araştırmacı ve yenilikçi yapımız ile müşterilerin ihtiyacına ve yerel koşullara en uygun, hızlı ve ekonomik çözümler sunmak ve gerçekleştirilen her projede sürekli memnuniyet şartlarını sağlamak en önemli amaçlarımız arasında yer almaktadır.