Şirket Profili

Image1997 yılında Proses Suyu ve İçme Suyu Arıtma Sistemleri alanında faaliyete başlamış, 2000 yılından itibaren de Evsel, Endüstriyel ve Paket Atıksu Arıtma Sistemleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

ARMADA ARITIM; su arıtımına yönelik sistemlerinizin seçimini, amaca uygunluk açısından, titizlikle inceleyip sizin için EN DOĞRU çözümü bulmak amacıyla birlikte yapacağımız keşif gezimizden elde ettiğimiz bulguların değerlendirmesiyle başlamaktadır.

Seçilen arıtma sistemleriniz projelendirilip yüksek performanslı ürünler doğru kalite ile birleştirilmektedir. Ürünleriniz, montaj teknisyenlerimiz tarafından tesisatınıza EN UYGUN şekilde tesis edilmektedir. Montajı biten sistemlerinizin işleyiş ve gerekirse acil müdahale anında yapılması gereken tüm bilgiler anlatılarak eğitim hizmeti verilmektedir.

Sizin için EN ÜSTÜN hizmet sunma çabalarımızla oluşturduğumuz lojistik ve teknik destek ile servis ve yedek parça hizmetimiz, ANAHTAR TESLİMİ çözümlerimizin doğal sonucu olan diğer hizmetlerimizdir.

Araştırmacı ve yenilikçi yapımız ile müşterilerin ihtiyacına ve yerel koşullara en uygun, hızlı ve ekonomik çözümler sunmak ve gerçekleştirilen her projede sürekli memnuniyet şartlarını sağlamak en önemli amaçlarımız arasında yer almaktadır